STOWARZYSZENIE WSPÓŁPRACY POLSKA - IRAN        SWP-I  
POLAND IRAN COOPERATION ASSOCIATION               PICA
STATUT   NIP: 8992912210 KONTO: 29 1140 2004 0000 3102 8200 2945    

SWP-I STOWARZYSZENIE WSPÓŁPRACY POLSKA - IRAN KRS: 0000920317 to efekt wieloletnich działań SCC w Iranie a jego celem jest pełne wsparcie współpracy polsko-irańskiej i irańsko-polskiej w sferach przede wszystkim biznesu ale też nauki i kultury. 
Zapraszamy do współpracy Polskie Izby Gospodarcze, firmy polskie świadome wartości Iranu i jego rynku jak również Uczelnie Wyższe. Zapewniamy wsparcie w nawiązywaniu kontaktów biznesowych z partnerami irańskimi oraz w rozliczeniach finansowych jak również pełne bezpieczeństwo transakcyjne oparte na doświadczeniach sankcyjnych. Irańska teokracja ma swoje wady i zalety ale Persowie wiedzą, że tylko
w ten sposób mogą przetrwać jako w pełni suwerenny i niepodległy kraj. Polska w Iranie jest ceniona a ten niezwykle gościnny kraj zapewnia bezpieczne funkcjonowanie wszystkim firmom polskim. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy patrzą trzeźwo i myślą samodzielnie. 

       


   

W dniach 26-30 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna misja gospodarcza firm polskich do Teheranu organizowana przez SCC , w trakcie której w obecności reprezentantów irańskiego rządu podpisano akt założycielski oficjalnego IRAŃSKO-POLSKIEGO CENTRUM WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY umożliwiającego prowadzenie działań biznesowych w aktualnych realiach geopolitycznych. Centrum ma za zadanie ochronę i wspieranie wzajemnej współpracy gospodarczej, naukowej i kulturalnej z indywidualnymi rozwiązaniami finansowymi i ochroną prawną włącznie. Centrum ma również możliwości prowadzenia operacji finansowych z ochroną prawną na warunkach indywidualnych. W maju 2022 zorganizowaliśmy misję firm hutniczych i stalowych do Iranu na spotkania branżowe uruchamiające współpracę kooperacyjną i handlową.  

    

Zadaniem IRAŃSKO-POLSKIEGO CENTRUM WSPÓŁRACY,WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY w ramach Stowarzyszenia Współpracy Polska-Iran jest zapewnienie firmom polskim działającym lub planującym działania w Iranie pełnego wsparcia logistycznego, prawnego i finansowego celem zapewnienie płynności biznesowej.

DLACZEGO IRAN: Iran to ponad 80 milionowy bogaty w gaz i ropę kraj, który ma też złoża innych surowców strategicznych mających coraz większe znaczenie na Świecie. Wraz z krajami sąsiednimi stanowi potężny bo ponad 400-milionowy rynek, gdzie polskie produkty i usługi mają tu opinię wysokiej jakości i solidności. To ostatni tego typu obszar, gdzie firmy polskie mają jeszcze tak dużą przewagę technologiczną i szansę na sukces. 
Zapraszamy do udziału w Polskich Targach w Iranie POLEXPO 2022

 

IRAŃSKO - POLSKIE CENTRUM WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY w Teheranie ma za zadanie prowadzenie bezpośrednich usług przedstawicielskich dla firm polskich w Iranie i irańskich w Polsce na zasadzie powiernictwa agencyjnego lub innego uzgodnionego z każdym uczestnikiem indywidualnie.  Zapraszamy do udziału w Misji Gospodarczej Firm Polskich do Teheranu i Isfahanu

 

IRAŃSKO - POLSKIE CENTRUM WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY umożliwia zawieranie i utrzymywanie kontaktów gospodarczych w obliczu aktualnej sytuacji geopolitycznej na zasadzie indywidulanie ustalonej agentury powierniczej. 
Zapraszamy do współpracy indywidualnej w ramach uzgodnień

 

GWARANTUJEMY wiarygodnych partnerów irańskich do realizacji zadań gospodarczych twojej firmy wyłonionych i wyselekcjonowanych na podstawie indywidualnych uzgodnień i podchodząc do każdego przypadku osobno. Realizujemy programy indywidualnego wsparcia dla każdej firmy polskiej.

ZAPRASZAMY DO WSPÓLPRACY W RAMACH:

- POLSKIE TARGI W IRANIE


- MISJE GOSPODARCZE FIRM POLSKICH
DO IRANU


- IRAŃSKO - POLSKIE CENTRUM WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY

Czy wiesz że Polska w Iranie budowała w czasach PRL-u elektrownie, cementownie oraz drogi. Poszukujemy firm lub osób, które były w tamtych czasach w tym kraju aktywne.
Jeżeli jesteś osobą, która brała udział w tamtych wydarzeniach zgłoś się do nas i napisz na adres: biuro@scc.org.pl