irańsko-polskie centrum współpracy w teheranie 

Wszystkie firmy polskie świadome wartości Iranu i jego rynku zapraszamy do współpracy w ramach naszego Irańsko-Polskiego Centrum Współpracy. Zapewniamy wsparcie w rozliczeniach finansowych oraz pełne bezpieczeństwo transakcyjne. Już chyba wiadomo wszystkim,
że Iran nie podzieli losu krajów Afryki Północnej i nie da się ponownie zdominować przez znane nam wszystkim grupy ukrywające się pod "demokratycznymi hasłami". Irańska teokracja ma swoje wady i zalety ale Persowie wiedzą, że tylko w ten sposób mogą przetrwać jako w pełni suwerenny i niepodległy kraj. Polska w Iranie jest ceniona a ten niezwykle gościnny kraj zapewnia bezpieczne funkcjonowanie wszystkim firmom polskim. Zapraszamy do współpracy wszystkich, którzy patrzą trzeźwo i myślą samodzielnie. 

       


   

 

W dniach 26-30 kwietnia 2019 roku odbyła się kolejna misja gospodarcza firm polskich do Teheranu organizowana przez SCC , w trakcie której w obecności reprezentantów irańskiego rządu podpisano akt założycielski oficjalnego Irańsko-Polskiego Centrum Współpracy, Wzajemnego Wparcia i Ochrony umożliwiającego prowadzenie działań biznesowych w aktualnych realiach geopolitycznych. Centrum ma za zadanie ochronę i wspieranie wzajemnej współpracy gospodarczej, naukowej i kulturalnej z indywidualnymi rozwiązaniami finansowymi i ochroną prawną włącznie. Centrum ma również możliwości prowadzenia operacji finansowych z ochroną prawną na warunkach indywidualnych.

    

Zadaniem Irańsko-Polskiego Centrum Współpracy, Wzajemnego Wsparcia i Ochrony jest zapewnienie firmom polskim działającym lub planującym działania w Iranie pełnego wsparcia logistycznego, prawnego i finansowego celem zapewnienie płynności biznesowej.  

 

IRAŃSKO-POLSKIE CENTRUM WSPÓŁPRACY,WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY - TEHERAN - IRAN

IRAN-POLISH CENTER FOR COOPERATION, MUTUAL SUPPORT AND PROTECTION

Dlaczego Iran: Iran to 80 milionowy bogaty w gaz i ropę kraj zamieszkany przez Persów, który ma też złoża innych surowców strategicznych mających coraz większe znaczenie na Świecie. Wraz z krajami sąsiednimi stanowi potężny bo ponad 400-milionowy rynek, gdzie polskie produkty i usługi mają tu opinię wysokiej jakości i solidności. To ostatni tego typu obszar, gdzie firmy polskie mają jeszcze tak dużą przewagę technologiczną i szansę na sukces. Dlatego Twoja firma musi tu być.

 

IRAŃSKO - POLSKIE CENTRUM WSPÓŁPRACY, WZAJEMNEGO WSPARCIA I OCHRONY w Teheranie ma za zadanie prowadzenie bezpośrednich usług przedstawicielskich dla firm polskich w Iranie i irańskich w Polsce na zasadzie powiernictwa agencyjnego lub innego uzgodnionego z każdym uczestnikiem indywidualnie.   

 

Irańsko - Polskie Centrum Współpracy, Wzajemnego Wsparcia i Ochrony umożliwia zawieranie i utrzymywanie kontaktów gospodarczych w obliczu aktualnej sytuacji geopolitycznej na zasadzie indywidulanie ustalonej agentury powierniczej. 

 

Gwarantujemy wiarygodnych partnerów irańskich do realizacji zadań gospodarczych twojej firmy wyłonionych i wyselekcjonowanych na podstawie indywidualnych uzgodnień i podchodząc do każdego przypadku osobno. Realizujemy programy indywidualnego wsparcia dla każdej firmy polskiej.

W czasach globalnego przesilenia i coraz brutalniejszej walki o klienta potrzebne są instrumenty pośrednie umożliwiające nawiązywanie lub podtrzymywanie współpracy
na rynkach międzynarodowych.

Irańsko - Polskie Centrum Współpracy, Wzajemnego Wsparcia i Ochrony umożliwia bezpieczne funkcjonowanie firm polskich w Iranie jak również firm irańskich w Polsce udzielając skutecznego wsparcia w prowadzeniu działań
biznesowych na indywidualnie ustalonych zasadach agencyjnych i innych. 

 

Polska w Iranie budowała w czasach PRL-u elektrownie, cementownie oraz drogi. Poszukujemy firm lub osób, które były w tamtych czasach w tym kraju aktywne.

Zgłoś się do nas i napisz na adres: biuro@scc.org.pl