Baku-Nursultan-Tashkent:
22 - 22 września 2022

Podczas gdy Unia Europejska pogrąża się w rosnących kosztach energii, kraje Azjatyckie nie mają tych problemów, gdyż albo korzystają teraz z tanich dostaw z Rosji lub posiadając własne węglowodory, mają stabilną i zrównoważoną sytuację co przekłada się na biznes i optymizm w pocovidowych czasach. Zapraszamy wszystkie firmy polskie do udziału w spotkaniach biznesowych B2B Online z firmami z Azerbejdżanu, Kazachstanu i Uzbekistanu, z którymi teraz możesz się spotkać jednocześnie, w trakcie jednej sesji Online, w czwartek: 7.07.2022.

Szczegóły z materiałami zgłoszeniowymi znajdziesz poniżej. Dla każdej polskiej firmy, uczestnika omawianych spotkań, zapraszamy firmy z Azerbejdżanu, Kazachstanu i Uzbekistanu według wskazań zawartych w FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.
Całkowity koszt udziału to teraz: 1800 EUR lub w wariancie promocyjnym: 1500Euro czyli 500Euro za jeden kraj. To jedyna taka oferta na rynku, w której nie ruszając się z biura, domu czy innego miejsca, odbędziesz spotkania B2B Online za pomocą komputera lub Smartfona z firmami oddalonymi o tysiące kilometrów. Wypełnij i wyślij zgłoszenie już dziś i weź udział w Sesji.