GRUZJA 2022 ZAKOŃCZENIE NABORU:
25 - 25 sierpnia 2022

Gruzja kojarzy nam się z turystyką a tymczasem jest to jeden z najważniejszych krajów na biznesowej mapie współczesnego Świata.
Firmy gruzińskie mają doskonałe kontakty operacyjne nie tylko z krajami sąsiednimi ale z Iranem i Pakistanem. Tradycyjnie dobre kontakty
w obszarze całej Azji Centralnej powodują, że dla nas Polaków jest to partner niezwykle pasujący nie tylko temperamentem ale i obyczajami biznesowymi, gdyż Gruzja jest najbardziej proeuropejskim i propolskim krajem w tym rejonie Świata.

Zapraszamy więc do udziału w spotkaniach biznesowych B2B Online wszystkie polskie firmy produkcyjne i handlowe zainteresowane szybko rosnącymi rynkami Gruzji i Azji Centralnej, gdyż każdy tak naprawdę znajdzie tu dla siebie pasującego do swojej firmy partnera.

Spotkania B2B Online to obecnie najskuteczniejsze narzędzie w biznesie, gdyż dzięki specjalnie skonfigurowanej platformie Zoom, każda uczestnicząca w nich firma ma możliwość odbycia indywidualnych rozmów biznesowych gwarantujących bezpieczeństwo i dyskrecję z dowolnego miejsca w którym jest dobrej jakości Internet.