KAZACHSTAN ZAKOŃCZENIE NABORU:
1 - 1 września 2022

Kazachstan to jeden z najważniejszych krajów na biznesowej mapie współczesnego Świata również dla firm polskich z powodu swojego położenia na Nowym Jedwabnym Szlaku oraz kluczowego znaczenia strategicznym regionie Azji Centralnej.

Dzięki swojemu strategicznemu położeniu na biznesowej mapie Świata jest to miejsce perspektywiczne dla firm polskich tak naprawdę każdej branży tym bardziej, że kraj ten stawia ostatnio na nowe technologie i skutecznie je rozwija. Zapraszamy do udziału w spotkaniach B2B Online wszystkie firmy polskie, osoby i organizacje nie mające jeszcze partnera w tym obszarze Świata. Każdemu uczestnikowi polsko-kazachskich spotkań B2B Online gwarantujemy partnerów biznesowych  zaproszonych według wskazań indywidualnych zawartych w wyżej zamieszczonym FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.

Spotkania B2B Online
to obecnie najskuteczniejsze narzędzie w biznesie, gdyż dzięki specjalnie skonfigurowanej platformie Zoom, każda uczestnicząca w nich firma ma możliwość odbycia indywidualnych rozmów biznesowych gwarantujących bezpieczeństwo i dyskrecję z dowolnego miejsca w którym jest dobrej jakości Internet.