TURKMENISTAN 2022 ZAKOŃCZENIE NABORU:
18 - 18 sierpnia 2022

Turkmenistan to jeden z najbardziej zamkniętych po Korei Północnej krajów, który dzięki czwartym pod względem wielkości zasobów gazu ziemnego oraz położeniu na Nowym Jedwabnym Szlaku stał się przedmiotem zainteresowania firm z całego Świata.
Jest to doskonały rynek zbytu dla firm polskich, gdyż ciągle jeszcze pamięta się tutaj produkty "Made in Poland" eksportowane tutaj przez Polskę w czasach PRL i w latach dziewięćdziesiątych i wciąż są one kojarzone z wysokiej jakości marką. Obecnie polskie produkty wprowadzane są do Turkmenistanu przez firmy czeskie i niemieckie ale to zmieniamy. O turkmeńskie złoża gazu zabiegają UE, Rosja, Indie i Chiny co pokazuje miejsce tego kraju na nowej biznesowej mapie Świata. Turkmenistan skutecznie oparł się recesji covidowej zamykając rok 2020 dodatnim saldem co zawdzięcza rosnącej roli Chin. 

Zapraszamy do udziału w spotkaniach wszystkie firmy polskie, osoby i organizacje nie mające jeszcze partnera w tym obszarze Świata. Każdemu uczestnikowi polsko-turkmeńskich spotkań B2B Online gwarantujemy odpowiedników wyłonionych na podstawie informacji zawartych w powyższym FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.

Spotkania B2B Online to obecnie najskuteczniejsze narzędzie komunikacyjne w biznesie, gdyż dzięki specjalnie skonfigurowanej platformie Zoom, każda uczestnicząca w nich firma ma możliwość odbycia indywidualnych rozmów biznesowych, gwarantujących bezpieczeństwo i dyskrecję z dowolnego miejsca w którym jest dobrej jakości Internet. Największą zaletą tego formatu są niewielkie koszty, które gwarantują, że w czasach "postcovidowych" będzie to w dalszym ciągu skuteczne narzędzie biznesowe wspomagające skuteczny rozwój i komunikację w biznesie, którą rozwijamy i rozwijać będziemy wspólnie z Państwem. Zapraszamy do udziału.