AZERBEJDŻAN ZAKOŃCZENIE NABORU:
15 - 15 września 2022
Azerbejdżan to jeden z najbogatszych krajów Centralnej Azji nazywany Drugim Kuwejtem.
Jest to doskonały rynek zbytu dla firm polskich, gdyż ciągle jeszcze pamięta się tutaj produkty "Made in Poland" eksportowane tutaj przez Polskę w czasach PRL i w latach dziewięćdziesiątych i wciąż są one kojarzone z wysokiej jakości marką.
Zapraszamy do udziału w spotkaniach wszystkie firmy polskie, osoby i organizacje nie mające jeszcze partnera w tym obszarze Świata. Każdemu uczestnikowi polsko-azerskich spotkań B2B Online gwarantujemy odpowiednich partnerów wyłonionych na podstawie informacji zawartych w powyższym FORMULARZU ZGŁOSZENIOWYM.

Spotkania B2B Online to obecnie najskuteczniejsze narzędzie komunikacyjne w biznesie, gdyż dzięki specjalnie skonfigurowanej platformie Zoom, każda uczestnicząca w nich firma ma możliwość odbycia indywidualnych rozmów biznesowych, gwarantujących bezpieczeństwo i dyskrecję z dowolnego miejsca w którym jest dobrej jakości Internet. Największą zaletą tego formatu są niewielkie koszty, które gwarantują, że w czasach "postcovidowych" będzie to w dalszym ciągu skuteczne narzędzie biznesowe wspomagające skuteczny rozwój i komunikację w biznesie, którą rozwijamy i rozwijać będziemy wspólnie z Państwem. Zapraszamy do udziału.